top of page

SK ID Solutions kontor

SK ID Solutions

SK ID Solutions on Eesti üks innovatiivsemaid ettevõtteid, kes pakub e-identiteedi lahendusi üle 1000 ettevõttele üle maailma. Edu paratamatu kaaslane on kiire kasv, mis omakorda nõuab pidevat tegelemist töökeskkonna laiendamise ja ümber korraldamisega. 3 aasta jooksul oleme aidanud neil hõivata 3 korrust Delta Plaza tornis.

SK ID Solutions projekt algas pigem ebaharilikult, kus otsest valu ei defineeritud, vaid see saigi meie esmaseks ülesandeks - selgitada välja, mis töötajate heaolu pärsib ning millisest töökeskkonnast nad unistavad.

Spetsiifilise IT tehnoloogia ettevõttena on töötajatele oluline omada isiklike seadmetega töökohta ja olla oma tiimiga koos. Keskseks eesmärgiks sai luua ruum, kus igal tööperel on oma ala, juurdepääs eraldumise ja koostöö ruumile ja hoida samas kogu ettevõte avatuna võimaldamaks vahetut ja loomulikku suhtlust.

Rombjas hoone plaan inspireeris jätkama sama vormikeelt siseruumis. Nii tekkis ühtlane voolav ja valgusküllane ruum, kus igal üksusel on oma koht, mida liigendavad eraldatud koostööruumid. Keskmisel korrusel asub klienditsoon ja hub, kus kogu tööpere kokku saab. Kõiki kolme korrust ühendab spetsiaalselt loodud keerdtrepp, mis ettevõtte igapäevaelu ühtseks tervikuks seob.

Tööalade ühtlane valguslahendus ja laest võetav vool võimaldab töökohti kogu tsooni ulatuses vabalt ümber mängida. See paindlikkus on leidnud juba pidevat rakendamist.

Käiguteede tellispunane laetorustik ühendab ettevõtte vaimu.

bottom of page